O NAS

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z wdrażaniem systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Specjalizujemy się w zakresie stałych urządzeń gaśniczych gazowych do ochrony obiektów, w których zastosowanie innych środków gaśniczych niż gazowe jest niewskazane lub nieefektywne.

Od początku działalności InGas (1994 r.) zbudowaliśmy ponad 800 instalacji gaśniczych w ponad 350 obiektach. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie oraz konserwacji stałych urządzeń gaśniczych umożliwia nam spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym motywem działania jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy szereg certyfikatów w tym wdrożony System Zarządzania Jakością wg ISO 9001, pierwszy w Polsce, oparty na podstawie wymagań europejskich towarzystw ubezpieczeniowych, Certyfikat CNBOP potwierdzający jakość świadczonych przez nas usług z zakresu stałych urządzeń gaśniczych gazowych.

onas_bottom1-900x122

W trzydziestoosobowym zespole InGas pracują zarówno wykwalifikowani projektanci, ekipy monterskie oraz serwisowe. Jesteśmy partnerami wiodących producentów komponentów systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

CERTYFIKAT - F-GAZY

W dniu 18 stycznia 2016 roku firma InGas Sp. z o.o. jako pierwsza w Polsce uzyskała Certyfikat dla przedsiębiorcy nr FGAZ-P/27/001/16 w zakresie instalowania, konserwacji oraz serwisowania systemów ochrony przeciwpożarowej zawierających fluorowane gazy cieplarniane  zgodnie z obowiązkiem jego posiadania wynikającym z ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. z 2015 r. poz. 881)