Sierpień 2023

4 – 5 października 2023
X JUBILEUSZOWA edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy
.

Mamy przyjemności poinformować, że firma InGas po raz kolejny współorganizuje Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego  Schrack Seconet i Partnerzy, które odbędą się w dniach 4-5 października 2023 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału i spotkania z nami podczas wydarzenia.

Szczegóły znajdują się na stronie: https://wydarzenia.schrack-seconet.pl/inne/ogolnopolskie-dni-zintegrowanych-systemow-bezpieczenstwa-pozarowego,16

Czytaj więcej

Sierpień 2022

Mamy przyjemności poinformować, że firma InGas po raz czwarty współorganizuje Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego  Schrack Seconet i Partnerzy, które odbędą się w dniach 12-13 października 2022 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału i spotkania z nami podczas wydarzenia.

Więcej informacji znajduje się na stronie:
https://wydarzenia.schrack-seconet.pl/inne/ogolnopolskie-dni-zintegrowanych-systemow-bezpieczenstwa-pozarowego,7

Czytaj więcej

Sierpień 2021

Mamy przyjemność poinformować, że firma InGas  odnowiła Certyfikat Jakości Usług CNBOP w zakresie  Stałych Urządzeń Gaśniczych, a także uzyskała certyfikaty w zakresie Systemu sygnalizacji pożarowej, Systemu sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi oraz Dźwiękowego systemu ostrzegawczego.

Czytaj więcej

Wrzesień 2019

Firma InGas po raz trzeci współorganizuje Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego  Schrack Seconet i Partnerzy, które odbędą się w dniach 23-24 października 2019 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału i spotkania z nami podczas wydarzenia.

(więcej…)

Czytaj więcej

Maj 2019

W 2019 roku firma InGas Sp. z o.o. została wyróżniona i znalazła się wśród wąskiego grona Autoryzowanych Partnerów Wiodących  Schrack Seconet Polska Sp. z o. o.

Czytaj więcej